بهترین ارائه دهندگان IP VPN Static

امروز می خواهیم در مورد بهترین ارائه دهندگان IP VPN استاتیک بحث کنیم اما ابتدا باید بفهمیم یک Static IP VPN چیست. مطمئن هستم در مورد اصطلاح VPN  که یک سرویس بسیار محبوب در اینترنت است آشنا هستید. اگر نه، پس در اینجا تعریف مختصری برای آن ارائه می دهیم؛ VPN یا شبکه خصوصی مجازی سرویسی است که یک شبکه خصوصی روی اینترنت برای کاربران ایجاد می کند که با آیکون های رمزگذاری قوی حفاظت شده است و کاربران می توانند با خیال راحت بدون هرگونه دخالت خارجی به گشت و گذار در اینترنت بپردازند. این روش کار آن است، یک VPN شما را به سرور واقع در موقعیت مکانی از راه دور متصل می کند و همه داده های اینترنت از طریق آن سرور مسیریابی می شوند، آدرس IP به موقعیتی که سرور قرار دارد تغییر خواهد کرد. همه فعالیت های اینترنتی شما از طریق تونل به آن منتقل می شوند که به شدت رمزگذاری شده است و سپس هنگامیکه به مقصد برسد رمزگشایی می شود. این واقعا حداکثر حفاظت را برای اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران تضمین می کند.این مساله ای است که حین خرید VPN باید مورد توجه قرار گیرد.

localhost

چرا خرید  Static IP VPN مهم است؟

دو نوع از اتصال VPN وجود دراد، یکی با آدرس  Dynamic IP و دیگری با آدرس  Static IP می آید. البته اولی IP مشابه نخواهد آمد و هر زمانی که زمانی که شما به اینترنت متصل شوید IP شما تغییر خواهد کرد. در سوی دیگر، هنگامیکه اتصال Static IP VPN را دارید، قادر به گشت و گذار تنها با یک IP که یکسان باقی می ماند هستید. حال، در اینجا استفاده های بسیار از آدرس Static IP وجود دارد، پیش از همه چیز هنگامیکه شما IP یکسان دارید، دسترسی به کامپیوترتان از راه دور و از موقعیت مکانی دیگر آسانتر خواهد بود و اتصال نیز حفاظت شده است. علاوه بر این، بسیاری از وب سایتها از جمله وب سایتهای سرگرمی و بانک IP فعال را نظارت می کنند و آنها معمولا اجازه دسترسی به مردم را با آدرس  Dynamic IP نمی دهند.در حرین خرید VPN باید این مساله به عنوان امتیاز مد نظر قرار گیرد. در حین خرید از parsvpn.online ر صورت نیاز به VPN با IP اختصاصی با مدیران سایت در میان بگذارید.

چطور بهترین اتصال Static IP VPN را پیدا کنیم؟

پیش از همه چیز شما باید به خاطر بسپارید که اتصال های Static IP VPN معمولا با نرخ های بالاتر نسبت به Dynamic IP addresses می آیند. بنابراین، شما مجبور به پرداخت کمی بیشتر نسبت به سرویس های معمول دارید اما نباید ناراحت باشید زیرا این سرویس بسیار مفید و با ارزش است. اکنون، ممکن است در پیدا کردن و بهترین ارائه دهنده و خرید VPN یا کریو که به شما سرویس های IP VPN اختصاصی بدهد دچار مشکل شوید. شما باید اطمینان حاصل کنید که در جای مناسبی هزینه می کنید. به همین دلیل است که لیستی تهیه کرده این که شما می توانید هر ارائه دهنده ای که می خواهید را انتخاب کنید، این سرویس های خدماتی با کیفیت بالا ارائه می دهند و نرخ های آن قابل قبول است.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online