چطور با خرید VPN از جاسوسی جلوگیری کنیم؟

کاربران اینترنت باید به این حقیقت آگاه باشند که دسترسی اینترنت آنها در خطر آلوده شده بوسیله ویروس ها، بد افزارها و غیره است. فعالیتهای اینترنتی انجام شده بوسیله افراد و سازمان های کسب وکار می توانند به صورت آنلاین توسط هکرها، جاسوسان، کلاهبرداران و دیگر فعالان غیر قانونی دنبال شوند. این همیشه لازم است که از داده هایی که به صورت آنلاین پردازش می شوند نسبت به خطرات محافظت شود و بهترین راه برای جلوگیری از جاسوسی روی داده ها خرید VPN هایی مانند کریو و استفاده از این وی پی ان های خرید شده از سایت هایی مانند parsvpn.online است. بسیاری از سازمان های دولتی، سازمان های خصوصی و حتی ارائه دهندگان سرویس اینترنت فعالیتهای اینترنتی انجام شده توسط کاربران در حالت آنلاین را پیگیری می کنند . این وضعیت ممکن است برای کاربران اینترنت نامناسب باشد زیرا آنها بدون اینکه خبر داشته باشند توسط شخصی پیگیری می شوند.

prevent data spying

چرا باید جلوی جاسوسی روی داده هایتان را بگیرید؟

هکرها، جاسوسان، کلاهبردارن و فیشرها به جاسوسی روی داده ها می پردازند تا همه داده با ارزش و فایل های کاربران اینترنت را سرقت کنند. داده های محرمانه مهم مانند استاد مالی، اسناد کسب و کار و جزئیات پروژه و فایل های دیگر باید از هکرها محافظت شوند. بسیاری از افراد و کسب و کارهای برتر مقدار زیادی از پول دارند و آنها بخاطر از دست دادن داده هایشان در نهایت ضرر و زیان می کنند. هکرها به طور اساسی جزئیات مالی مانند شماره حساب بانکی، رمزهای عبور، نام کاربری، کدهای امنیتی و دیگر اطلاعات محرمانه می دزدند و از آنها برای دزدیدن پولهای افراد استفاده بدون اینکه آنها متوجه بشوند استفاده می کنند. به منظور دور ماندن از این خطرات و محافظت از تمام داده های موجود، کاربران اینترنت باید بدانند که چگونه به جلوگیری از جاسوسی داده ها بپردازند.

چطور با خرید VPN از جاسوسی روی داده ها جلوگیری کنیم؟

خرید VPN و خرید کریو امکان جلوگیری از جاسوسی روی داده ها با استفاده از سرور VPN ارائه شده شبکه اینترنت وجود دارد را فراهم میکند. سرورهای VPN یک تونل رمزگذاری شده بر اساس شبکه پروتکل فراهم می کنند و افراد با استفاده از این شبکه می توانند داده هایشان را از همه انواع تهدیدات آنلاین و خطرات محافظت کنند. این نوع از شبکه اینترنت راه مناسبی برای جلوگیری از جاسوسی روی داده ها است. شبکه اینترنت رمزشده امنیت و ناشناسی را برای مشترکین فراهم می کند و به آنها کمک می کند که انواع تهدیدات آنلاین را دفع کنند.

امنیت WI-FI با کریو

جاسوسی داده ها و دیگر فعالیتهای غیرقانوی در اینترنت به طور عمده در اتصالات ناامن اینترنتی انجام می شود. هات اسپاتهای اینترنت عمومی و شبکه های WI-FI ناامن هستند و هدف اصلی هکرها، جاسوسان و فیشرها می باشند. این بسیار آسان است که داده ها را از شبکه های ناامن دزدید. علاوه بر این، بیشتر کاربران این شبکه ها را برای اتصال تلفن های هوشمند و تبلتهای خود استفاده می کنند. تلفن های هوشمند و تبلت ها پارمترهای کافی امنیت را برای رها شدن از هرگونه خطرات که ممکن است پیش بیایند ندارند. بنابراین، در کل، همه این ها کار هکر را آسانتر می کنند. سرویس VPN امنیت را برای کاربران اینترنت حتی وقتیکه از دستگاههای ناامن استفاده می کنند فراهم می کنند. حفاظت کافی برای تلفن های هوشمند و تبلت ها می تواند با کمک شبکه اینترنت امن ارائه شده بوسیله سرورهای VPN بدست آید.

کیفیت امنیت VPN کریو

امنیت اینترنت و ناشناسی می تواند توسط مشترکان VPN به کمک شبکه های ارائه شده توسط سرورهای VPN بدست آید. سرور VPN شبکه اینترنت متشکل از پارامترهای امنیتی زیر را ارائه می دهند که کاربران را برای جلوگیری از جاسوسی روی داده هایشان راهنمایی می کند.

رمزگذاری بیتی شبکه ها توسط سرورهای VPN ارائه شده است. مشترکان می توانند شبکه اینترنت رمزگذاری شده 128 بیتی و 256 بیتی را برای ارائه دهندگان سرویس VPN آنها داشته باشند. شبکه رمزگذاری شده 256 بیتی حداکثر امنیت و ناشناسی را در مقایسه با دیگری فراهم می آورد. هر شبکه اینترنت که رمزگذاری شده است کاملا امن است.

پروتکل مبتنی برا عملکرد شبکه نیز مسئول ارائه امنیت برای مشترکین است. در اینجا انواع مختلف شبکه های ارائه شده توسط VPN وجود دارد که شامل SSTP، PPTP، IPSec، Open VPN، L2TP و غیره است. همه انواع مختلف پروتکل امنیت کافی را ارائه می دهند اما SSTP حداکثر سطح امنیت و گمنامی را فراهم می کند. تونل بوجود آمده توسط سرویس VPN تضمین می کند که کل  فعالیت اینترنتی اجرا شده بوسیله مشترک از طریق این تونل بوده است. تونل های امن مانند آنهایی که توسط ارائه دهنده سرویس VPN فراهم شده است تضمین می کند که هیچ هکر یا جاسوسی نمی تواند شبکه را دور بزند و داده ها را بدزدد.

تنها یک سرور VPN قابل خرید مانند کریو می تواند از جاسوسی روی داده ها جلوگیری کند. همه کاربران اینترنت که می خواهند از جاسوسی داده هایشان جلوگیری کنند و آنها را از تهدیدات حفظ کنند باید از VPN استفاده کنند.

5 سرویس VPN برتر برای جلوگیری از جاسوسی روی داده ها

امنیت و گمنامی ویژگی های ارائه شده توسط VPN است و برای تعیین اینکه ارائه دهنده سرویس حداکثر امنیت را فراهم می کند بسیار مهم است. افراد و کسب و کارها می توانند هر یک از این 5 کمپانی VPN را برای جلوگیری از درز داده ها بکار ببرندparsvpn.online یکی از بهترین سایت ها برای تهیه و خرید وی پی ان های امنی مانند کریو است.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online